Adresas P. Vileišio g. 8, LT-39145 Pasvalys. Tel. (8 451) 34 505, faks. (8 451) 34 504. El. paštas pasvaliospec@pasvaliospec.lt

Nuotolinis mokymas mūsų bendruomenei buvo didžiulis iššūkis. Iš pradžių aplankė išgąstis, tada atsėlino nežinomybė ir nerimas... Emocijos – ne pačios geriausios. Tėveliams kliuvo labai nelengvas uždavinys – tapti mokytojais savo vaikams. Bet nieko nėra blogo, kas neišeitų į gera. Susikaupėm. Pasimokėm. Pasitarėm. Priėmėm neišvengiamą iššūkį ir jį, žingsnelis po žingsnelio, sėkmingai įveikėm. Šiandien didžiuojamės, kad turime tokius šaunius Tėvelius-Mokytojus. Visi mokyklos pedagogai Jums taria nuoširdų
AČIŪ!
AČIŪ už pareigingumą ir supratingumą.
AČIŪ už pastangas ir kūrybiškumą.
AČIŪ už Jūsų laiką ir geranorišką bendradarbiavimą.
AČIŪ už pokalbius, žinutes ir malonų bendravimą.

  kolezas kolezas10kolezas10kolezas10kolezas10kolezas10kolezas10kolezas10kolezas10kolezas10kolezas10

Nuo birželio 12 dienos vyksta projektinė veikla 6-10 lav. klasių, 5-10 spec. klasių ir I-II-II soc. įg. ugd. klasių mokiniamas. Kiekvieną dieną vis nauja tema: "Aš ir profesijos", "Linksmieji akmenukai",  "Mūsų paukščiai, paukšteliai, paukštyčiai", "Mano augintinis", "Tyrinėjimų ir kūrybos diena gamtoje", "Taupyklės iš antrinių žaliavų, gaminimas", "Lapų grandinėlės", "Mandalos kūrimas iš gamtinės medžiagos", "Pastatysiu gražią pilį", "Amatai", "Sportas ir žaidimai su šeima", "Vėjo malūnėlis gėlyne", "Vėjo ir vandens malūnai", "Gamtos menas", "Šeima - gyvybės medis", "Vasaros gaivieji kokteiliai", "Saulėtu vasaros taku".

BeFunky collage 17 BeFunky collage 17 BeFunky collage 17

BeFunky collage 17 BeFunky collage 17 BeFunky collage 17

BeFunky collage 17 BeFunky collage 17 BeFunky collage 17

BeFunky collage 17 BeFunky collage 17 BeFunky collage 17

BeFunky collage 17 BeFunky collage 17 BeFunky collage 17

BeFunky collage 17BeFunky Collage10BeFunky Collage10

BeFunky Collage10BeFunky Collage10BeFunky Collage10

BeFunky Collage10BeFunky Collage10BeFunky Collage10

BeFunky Collage10

Dėkojame visiems dalyvavusiems ir finišą pasiekusiems ištvermingaiusiems mokiniams, tėveliams, kurių – net 10 ! Sveikiname didžiausius atstumus nužingsniavusius: Marių, Inesą ir Godą bei Lauryno mamytę Nidą! Dėkojame pedagogams, skatinusiems mokinius dalyvauti ir nuoširdžiai sirgusiems už juos. Ypatingai - mokytojai Rasai - už iniciatyvą keliauti kiekvieną dieną kartu su Inesa ir Dženeira! Padėka Pasvalio rajono Visuomenės sveikatos biurui už pagalbą organizuojant bei pasirūpinusiam prizais visiems akcijos dalyviams!

judejimas

Gegužės 29 d. birželio 1-4 dienomis vyko pradinukams nuotoliniu būdu projektinė veikla. Buvo vykdomi tokie projektai: "Spalvota pasaka", "Spalvota pasaka", "Spalvotų gėlių pieva", "Pastatysiu savo pilį", "Mano nuotaikos ratas", "Gamta – tai menas!"

projektas5projektas5

projektas5projektas5

projektas5projektas5

Birželio 1 diena Tarptautinė vaikų gynimo diena.

foto 12 foto 12 foto 12

foto 12 foto 12 foto 12

foto 12foto 12foto 12foto 12 foto 12

Gegužės 22 dieną  Pasvalio ,,Riešuto“ mokykla kartu su M. Katiliškio viešąja biblioteka suorganizavo virtualią jungtinę darbų parodą. Sulaukėme daug gražių, įdomių darbų nuotraukų. Nors ir karantinas, bet kūrybai ribų nėra. Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems. Tik kartu mes esame stiprūs, kūrybingi, išradingi.

Nuoroda  čia

Kartu su pavasario dvelksmu, gegužės saule ir pirmaisiais pavasario žiedais, ateina pati gražiausia šventė – Motinos diena. Tai diena, kai gražiausi gėlių žiedai dovanojami pačiam artimiausiam žmogui - Mamytei. Mama - tai pats gražiausias žodis visomis pasaulio kalbomis. Motinos šypsena - pats gražiausias žiedas. Su artėjančia sveikiname visas mamas, globėjas, močiutes ir linkime gražiausių pavasario gėlių, švelniausių žodžių ir kiekvieno mūsų meilės. Būkite laimingos, sveikos, mylimos ir reikalingos. Ačiū visai mokyklos bendruomenei už atsiųstus įvairiausius žiedus, kurie puošia kiekvieno mūsų namus, aplinką.

BeFunky collage 5BeFunky collage 5BeFunky collage 5BeFunky collage 5BeFunky collage 5vienasvienasvienasvienasvienasvienasvienasvienasvienasvienasvienasvienasvienasvienasvienasvienasvienas

 

tiklalapiui

Balandžio 1 d. Vilniaus Šilo mokykloje buvo organizuojama respublikinė specialiųjų ugdymosi poreikių mokinių kūrybinių darbų paroda „Gražutis margutis“. Šioje parodoje eksponuojami ir mūsų mokyklos mokinių: Roko Kiznio (vad. J. Bajariūnienė), Gabijos Mikalajūnaitės (vad. A. Balčiūnienė), Modesto Sakalausko (vad. A. Krištapavičiūtė), Rimos Veržytės (vad. V. Šileikienė), Godos Katkevičiūtės (vad. V. Rutienė), Mažvydo Vieržbicko ( vad. R. Vaikšnorienė), Mariaus Mikšio (vad. V. Bručienė), Lolitos Mickutės ( vad. D. Vegienė), Karinos Lukinos (vad. L. Stacevičienė), Inesos Lašinskaitės ir Aurelijaus Čiriko (vad. R. Gailiūnienė) kūrybiniai darbeliai. Parodą galima aplankyti virtualiu adresu www.vilniaussilomokykla.lt

93854646 156861555731666 7935647670788423680 n 1

Šv. Velykos – pavasario, atgimstančios gamtos ir atsinaujinimo pradžia, o kiaušinis – gyvybės simbolis. Karantinas, bet tradicija marginti kiaušinius neuždrausta. Ačiū visai mokyklos bendruomenei už nuotraukas, kuriose matosi įvairiais būdais puošti margučiai. Pasigrožėkime vieni kitų sukurtais darbais. Geros Jums nuotaikos!

BeFunky collage33 5BeFunky collage33 5BeFunky collage33 5

BeFunky collage33 5BeFunky collage33 5BeFunky collage33 5

BeFunky collage33 5BeFunky collage33 5BeFunky collage33 5

BeFunky collage33 5BeFunky collage33 5

Balandžio 2-oji – Pasaulinė autizmo supratimo diena. Mėlyna – autizmo dienos simbolinė spalva, kviečianti pasaulį matyti kitaip ir išreikšti supratimą bei palaikymą autizmo spektro sutrikimą turintiems žmonėms. Mūsų mokyklos bendruomenė taip pat prisijungė prie šios gražios akcijos ir langus papuošė mėlynos spalvos saulytėmis. Ačiū visiems už palaikymą!

BeFunky collage 1   BeFunky collage 1

Naudingos svetainės